czwartek, 9 sierpnia 2018

Żele kolorowe / Pain Gele Canni Venalisa

Paint Gele / Żele Kolorowe Venalisa
Link: [klik]

Moja aktualna kolekcja żeli z tej firmy 😍
Pamiętam jak dwa lata temu kupiłam na próbę kilka słoiczków i je znienawidziłam. Używałam do nich klasycznego pędzelka do żelu, którym albo zgarniałam cały lakier z paznokcia kradnąc im całe krycie, albo kładłam grubiej, ale zostawiając przy tym okrutne smugi. Do tego wyczyszczenie pędzelka z pigmentu było bardzo uciążliwe. Mimo obfitego użycia topu, okazywało się że przy kolejnym kolorze mimo wszystko pigment wyłaził i brudził nowe mani...brrr
Niedawno zrobiłam do nich nowe podejście, ale już z innym pędzelkiem. Najlepszy okazał się przy nich pędzelek ze starej hybrydy. Nylonowy z miękkim, ale krótkim włosiem. Pięknie rozprowadza żel po płytce nie tworząc smug i nie zabierając mu krycia. Praktycznie każdy kolor mogę na spokojnie nałożyć na dwie warstwy.
Do tego taki pędzelek jest łatwy w myciu. Wystarczy pomoczyć w acetonie lub cleanerze i kilka razy odcisnąć na waciku. Jedynym problemem jest dojechanie do skórek tak gęstym produktem, niestety w tej kwestii muszę wspomagać się cieńszym pędzelkiem.

Są to żele typu soak off. Odmaczają się w acetonie, ale niestety dość topornie.
Są twardsze od standardowej hybrydy, ale bardziej miękkie niż typowy żel kolorowy. Mimo to lepiej nie aplikować ich na cienkie i giętkie paznokcie. Istnieje prawdopodobieństwo, że produkt popęka. Nadają się do mocnych i twardych paznokci, albo do wzmocnionych bazą budującą lub żelem.

Starałam się jak najlepiej odwzorować kolory według ustawień mojego monitora. Niestety nie gwarantuję, że u Was również będą wyświetlane poprawnie. W zależności od ustawień odcienie mogą się różnić.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz