wtorek, 1 maja 2018

Lakier hybrydowy Rolabling B10 z Aliexpress.Użyte produkty:
Brokatowy Rolabling B10: [klik]
Kupowałam kilka buteleczek wybierając opcje "choose number".
Czarny i biały to paint gel Saviland: [klik]
Top Tempered Born Pretty: [klik]

Ten Rolabling B10 to pięknie kryjący lakier w którym pomiędzy głębokim granatem przebijają się dość grube drobinki w kolorze morskiego niebieskiego. Pokrył idealnie w dwóch warstwach. Płatki na serdecznym palcu również malowane są tym lakierem.

O paintach mówię praktycznie przy każdej stylizacji w której jest użyta czerń i biel. Zdecydowanie wolę używać paint geli do malowania całej płytki niż hybryd. O wiele lepsze krycie i komfort malowania. Ale polecam tylko osobom budującym paznokcie żelem. Na naturalnej, niczym nie wzmocnionej płytce niestety średnio się trzymają.
Top Tempered z BP stał się moim Aliexpressowym ulubieńcem. Zresztą mam ciepłe odczucia do wszystkich topów tej marki. No wipe jest świetny, Tempered jeszcze lepszy. Ich Tempered Matte również wymiata (prawdziwy mat, a nie satyna).

2 komentarze:

  1. Pazurki śliczne a zwłaszcza ten biały. Z cyrkoniami i brokatowymi płatkami po prostu cudo! I zdecydowanie wolę Cię z migdałami niż kwadratami. Dzięki Tobie kupiłam top tempered z BP i jest po prostu re we la cyj ny! Arte clavo wylądował wreszcie w koszu ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. B10 cudo, lecę kupić. Przepiękne są te Twoje pazury. Super

    OdpowiedzUsuń