piątek, 23 lutego 2018

Lakiery hybrydowe Modena Nails 094 i Victoria Vynn pure 101 + cyrkonie i poly gel z Aliexpress

Szybki powrót do mojego ukochanego kształtu i wreszcie test poly gelu Mshare z Aliexpress.


Użyte produkty:
Stara stylizacja i żel zdjęte frezarką. Opracowanie skórek również.
O frezach jakich używam można poczytać tutaj [klik]

Paznokcie zbudowane poly gelem Mshare: [klik]
Ciemny fiolet Modena Nails 094
Jasny fiolet Victoria Vynn seria Pure 101
Cyrkonia Red Volcano 3x10mm: [klik]
Cyrkonie Rainbow: [klik]
Bulion Born Pretty: [klik]
Wszystkie cyrkonie klejone na reinforce Mshare: [klik]
Top Born Pretty Tempered: [klik]

Polygel czekał w mojej szufladzie od ponad miesiąca i wreszcie postanowiłam po ta osamotnioną i zapomnianą tubeczkę sięgnąć.
Jest to typowy polygel o bardzo gęstej wręcz plastelinowatej konsystencji. Jak dla mnie idealny. Nie klei się do pędzelka nawet przy niewielkim użyciu liquidu. Formuje się idealnie. 
Niestety nawet on nie jest stworzony do zbyt długiej obróbki. W pewnym momencie zaczyna się rozlewać i spływać, jeśli użyjemy za dużo alkoholu. Na szczęście trudno to odczuć... z tym produktem wcale nie trzeba długo pracować. Zrobienie idealnego kształtu zajmuje dosłownie chwilę.
Nie ocenię trwałości, bo dopiero zaczynam swój test. Na dwóch paznokciach jest nałozony na sam primer, na dwóch na bazę z czarnym paskiem z Modeny i na jednym na bonder z IBD. W przypadku bondera niestety okazało się, że poly gel się po nim ślizga. Musiałam przemyć i zmatowić.

O lakierach mogę powiedzieć że oba są cudowne. Ta piękna śliwa z modeny to genialnie kryjący kolor. Dwie cienkie warstwy i zero prześwitów. W sumie już jedna na żelu typu cover daje świetny rezultat. Victoria Vynn również w dwóch warstwach. Obie firmy pięknie się poziomują.
Niestety nie znam odpowiedników z Aliexpress. Wszystkie ciemne śliwy jakie kupowałam na Ali są transparentne i nie mogę ich polecić, a na taki jasny brudnawy fiolet jeszcze nie trafiłam.

Zarówno duża cyrkonia, jak i te małe są zrobione ze szkła. Błyszczą na żywo jak szalone. Wykonane solidnie i estetycznie. Równe, ładnie wyszlifowane. Małe cyrkonie miałam okazję już mieć na paznokciach w kolorze crystal. Bulion również już testowany i spisał się świetnie. Jedyny minus - w paczce są trzy kolory w trzech rozmiarach i tylko te najmniejsze wyglądają fajnie na paznokciu. Reszta jest za duża w moim odczuciu. 
Cały paznokieć pokryłam cienką warstwą reinforce i na nieutwardzonym układałam cyrkonie.
Gdy ułożony wzór był gotowy całość utwardziłam. Pomiędzy cyrkoniami połozyłam potem warstwę topu uzywając cieńszego pędzelka. Samych cyrkonii topem nie zalewałam.

Top błyszczy pięknie i jest odporny na zarysowania. lubi być długo utwardzany. Niestety zauważam że często nie współgra z lakierami. Teraz np. musiałam przemywać kolor, bo top uciekał.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz