poniedziałek, 8 lutego 2016

Focallure Color Tale lakier hybrydowy z Aliexpress

Zamówione 21 stycznia
Dostarczone 8 lutego (przesyłka nierejestrowana)
Cena: 1$ (teraz niestety już drogo)
Link: http://pl.aliexpress.com/item/New-Perfect-Arrival-Time-limited-Promotion-Gel-Polish-90-Colors-for-Choose-Nail-Beauty-Product-Nail/32572241525.html

Ogólnie mam mieszane uczucia. Kolorki piękne, krycie wydaje się w porządku. Na wzornikach dwie warstwy więc na pazurach 3 by było trzeba. Konsystencja kompletnie mi nie pasuje... gęste, ciągnące się... co pokaże na filmiku. Nie nakładałam ich od razu po przyjściu z zimnego dworu. Poleżały jakąś godzinkę przy ciepłej kuchence. Więc jest to chyba ich normalna konsystencja.


Na zdjęciu kolejność buteleczek odpowiada kolejności wzorników. I tak, złota naklejka na butelce 48 oznacza ten jasny beżowy kolor ;) nie ma tu żadnej pomyłki.


Zdjęcie z lampą (kolejno 62, 48, 24, 77):


Paleta kolorów tych lakierów odpowiada palecie aliexpressowych Blingów.
Konsystencja tak samo ciągnąca i glutowata. Jednak znacznie wygodniej się nimi maluje. Głównie dzięki szerszemu pędzelkowi. A buteleczki są piękne... wyglądają na pełną profeskę. Kolorowa naklejka, ładny design, skład na butelece... gdyby wszystkie lakiery z ALi miały takie opakowanie eeech

Skusiłam się, bo cena była wyjątkowo niska. Za 1$... nie kupić toż to grzech :D ale teraz, gdy ceny poszły w górę (do 3$) to raczej się nie skuszę na inne kolory. Są lepsze marki.
Czasami robią promocje na wybrane kolory w cenie poniżej 1,5$ i jeśli takową promocję wyłapię to może się jeszcze wtedy zdecyduję na numerki 8,15,16 i 76.  W takiej cenie jeszcze mogę je polecić, bo mimo glutowatości całkiem fajnie się rozprowadzają i poziomują.

Mały update. Przyszedł mi zapas nowych przezroczystych wzorników wiec dopiero teraz okazało się jakie te lakiery mają krycie. Kolejno kolory: 077, 024, 078, 062:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz